MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ.

tel. +48 48 668 02 00

 

O FIRMIE

 

SAD-PAK jest firmą rodzinną z ugruntowaną pozycją na rynku z 10-letnim doświadczeniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w „Największym Sadzie Europy” w powiecie grójeckim. Jesteśmy wiodącym producentem:

  •         Opakowań drewnianych na owoce (truskawki, wiśnie czereśnie, śliwki, brzoskwinie, jabłka, gruszki itp.), warzywa (kalafior, rzodkiewka, kapusta pekińska, sałata, rozsady warzyw, itp.)  i pieczarki.
  •         Opakowań plastikowych na owoce (truskawki, wiśnie czereśnie, śliwki, brzoskwinie, jabłka, gruszki itp.), warzywa (kalafior, rzodkiewka, kapusta pekińska, sałata, rozsady warzyw, itp.)  i pieczarki.

 

Nasze produkty znajdziecie Państwo zarówno na rynku polskim jak i krajów unii europejskiej. Wyróżniamy się na rynku wieloletnim doświadczeniem i fachową  wiedzą. Nasza oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb Klientów. Dbałość o wysoką jakość wszystkiego, co robimy jest główną zasadą firmy SAD-PAK.
 

Nasze opakowania trafiają do największych producentów owoców i pieczarek, grup producentów owoców, grup producentów pieczarek oraz firm handlujących pieczarkami. 

Początki działalności przedsiębiorstwa SAD-PAK sięgają roku 2004. Wtedy została zarejestrowana jednoosobowa firma, której właścicielem jest Mirosław Kopeć.

W pierwszych latach swojej działalności firma zajmowała się tylko produkcją opakowań drewnianych na owoce i warzywa. W kolejnych latach wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku firma poszerzyła  swą ofertę  o opakowania plastikowe  na owoce, warzywa i pieczarki.

W chwili obecnej dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu możemy oferować naszym klientom produkty o wysokiej jakości i wytrzymałości oraz o estetycznym wyglądzie.

Jesteśmy poważnym partnerem do długotrwałej współpracy, potwierdzonym certyfikatem „Rzetelna firma”.

Wybierając nas dokonujecie Państwo trafnego wyboru partnera biznesowego , któremu można zaufać i który sprosta Waszym wymaganiom. Świadczy o tym długoterminowa współpraca z naszymi kontrahentami.